top of page

Objektet e shtëpizës

Infinity pool with Indian Ocean view at Saadani Safari Lodge

Lozha ka një pishinë pafundësie e cila ka pamje nga oqeani dhe është lehtësisht e aksesueshme nga të gjitha suitat. Shijoni zonën relaksuese të ulur me pamje nga oqeani, sallë pritjeje, bar dhe restorant me kashtë të vendosura në plazh.

Mikochi Restaurant at Saadani Safari Lodge

Mëngjesi, dreka, çaji i pasdites, snacks gjatë aktiviteteve dhe darka janë të gjitha të përfshira në qëndrimin tuaj. Ushqimi shërbehet në restorantin autentik me kashtë, i vendosur në pjesën e përparme të plazhit, si dhe në plazh dhe në shkurre kur e lejon moti. Mëngjesi shërbehet pas aktivitetit të lojës në mëngjes. Dreka do të shijohet përsëri në shtëpizë ose mund të shërbehet në plazh. Darka private romantike mund të organizohet sipas kërkesës.

MIKADI BAR

Çaji i pasdites shërbehet nëse mysafirët nuk shkojnë në aktivitetin e lojës së pasdites. Ndërsa fillon mbrëmja, shijoni pijet dhe ushqimet e mëngjesit në një nga vendet tona të preferuara.

Mikadi Bar, tropical setting at Saadani Safari Lodge

PISHINË INFINITY PAMJE OCEANIT

IMG_7520.JPG

Lozha ka një pishinë pafundësie e cila ka pamje nga Oqeani Indian dhe është lehtësisht e arritshme nga të gjitha suitat.

KUVERTET JOGA

Shijoni magjinë e Jogës nën qiejt natyralë të Afrikës. Saadani Safari Lodge ka një kuvertë prej druri Yoga në një mjedis tropikal.

DSC03071.jpg

Arratisja Afrikane

bottom of page